Požičovňa náradia

PREČO PRENAJÍMAŤ?

Pracujte ako profesionál;
Šetrite čas a docieľte pomocou správnych strojov profesionálny výsledok.

Profesionalita sa vyplatí;
Žiadne vysoké obstarávacie a udržiavacie náklady za stroje,ktoré málo
používate .Naše stroje sú kontrolované a udržiavané skúsenými technikmi,
aby boli vždy v bezchybnom stave.

Navyše vám pracovníci poradia pri výbere správneho stroja.Samozrejme
dostanete aj návod na obsluhu a na želanie odborný výklad aby ste aj vy
mohli pracovať bezpečne ako profesionál.

BEZPEČNOSŤ JE NA PRVOM MIESTE.

Bezpečnostné požiadavky;
Bezpečnosť má u nás najvyššiu prioritu.Naše produkty spĺňajú najprísnejšie
bezpečnostné požiadavky a normy,ako sú európske normy CE.Každy produkt sa po prenajati kontroluje a podrobuje sa pravidelnej údržbe.

Pokyny;
Správne používanie prístroja je dôležité na zabezpečenie bezpečnosti.Preto sa spolu s prístrojom dodávajú pokyny na používanie a bezpečnostné pokyny.

Predpis týkajúci sa poškodenia strojov;
Všetky produkty majú kus po kuse dobrú,solídnu kvalitu.Ak by ste predsa len na našom prenajatom prístroji zapríčinili škodu,môže to mať nepríjemne finančné následky.Za nízku prirážku vo výške 10% ceny za prenájom môžete toto riziko vylúčiť.Pri preberaní stroja Vás na túto možnosť upozornia.

AKO SI PRENAJMEM?

1.Konzultácia (rozhovor);
Skúsení pracovníci Vám radi poradia pri výbere správneho prístroja.

2.Občiansky preukaz a kaucia;
Ak si chcete prenajať prístroj,potrebujete platný občiansky preukaz.Kauciu môžete zaplatiť v hotovosti.Pomocou nášho predpisu týkajúceho sa poškodenia strojov sa môžete chrániť pred rizikom prípadného poškodenia
prístroja.

3.Odovzdanie prístroja;
Počas vysvetlenia funkcií kvalifikovaným personálom sa skontrolujte aj funkčnosť stroja vo Vašej prítomnosti.Potom Vám bude prístroj odovzdaný.

4.Doba prenájmu;
Pracovníkovi pri preberaní udáte,na ako dlho si chcete prístroj prenajať.Ak by ste neskôr zistili,že prístroj potrebujete na dlhšie,potom si dobu prenájmu môžete telefonicky predĺžiť (pokiaľ nie je stroj rezervovaný).

5.Kontrola funkčnosti;
Aj pri vrátení prístroja sa vo Vašej prítomnosti skontroluje funkčnosť prístroja.Tak udržíme naše stroje v stave optimálnom na prenajatie.

6.Vyúčtovanie kaucie a ceny za prenájom;
Prístroj musí byť pri vrátení vyčistený.Po skontrolovaní prenajatého prístroja dostanete naspäť kauciu a zaplatatíte účet.Ak je na prístroji nejaké poškodenie a/alebo je prenajatý produkt znečistený,môžu sa k účtu pripočítať ďalšie náklady.Tieto budú stiahnuté z čiastky kaucie.

cenník-1.3.2017